top of page

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

 

Uzmanlardan oluşan, amaca yönelik bir ekibiz. Düşük maliyetli potansiyel müşteriler ve çok az medya israfı ile veya sıfır olmadan dönüşümler sağlıyoruz. Tutku ve inançla, mesajınızı potansiyel müşterilerinize satabilir ve sonuçta dönüşüm ve satışla sonuçlandırabiliriz. Müşterilerimizin ücretli sosyal medya reklamcılığı kullanarak işlerini büyütmelerine yardımcı olma konusunda uzmanız.

Kazanma stratejimiz, sosyal reklamları doğru kişilere doğru zamanda doğru platformda sunmak üzerine kuruludur. Tüketicileri markanızla tanıştırmayı ve satın alma kararlarını olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde almalarını sağlamayı hedefliyoruz. İş sonuçlarına odaklanan entegre bir yaklaşım sunmak için marka algısı ve performans pazarlamasını birleştiriyoruz.

Mesajınızı tüm kanallarda yönlendirebilen bir ajans hayal edin...

Facebook, Twitter, YouTube, Instagram’da reklam yayınlama konusunda deneyimliyiz.

Dijital reklam hedeflememiz, reklamlarımızı önemli potansiyel müşteriler oluşturmaya, etkileşimi artırmaya ve en uygun maliyetli pazarlama kanalınız olmaya yönlendiriyor. Geniş ölçekte kişiselleştirilmiş bir dijital deneyim sunarak en düşük maliyetler ile dönüşümleri artırma konusunda yetenekliyiz.

Finansal grafik

HİZMET & İÇERİK

Facebook Reklamları

Instagram Reklamları

Linkedin Reklamları

Twitter Reklamları

Optimum Hedef Kitlenin Belirlenmesi

Reklam Metinlerinin Hazırlanması

Hedef Müşterilerin Bulunması

Reklam Görsellerinin Hazırlanması

Reklam Sonuçlarının Takip Edilmesi

bottom of page