top of page

GOOGLE ADWORDS HESAP YÖNETİMİ

 
google-76659_1280.png

AdWords

Google Ads olarak adlandırılan Adwords'de reklam vermek, web siteniz için trafik elde etmenin en etkili yollarından biridir. Avrupa'da en çok kullanılan arama motorudur ki bu şirketiniz için büyük bir fırsattır. Bu nedenle Pia Digital olarak tüm fırsatlara değer veriyor ve müşterilerimize farklı senaryolar sunuyoruz.

Son derece rekabetçi, sürekli gelişen Google Ads platformunda, satışa dönüşmeyecek tıklamalar için para harcamak kolay olmayabilir. Bu nedenle pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, iyi bir hedefleme ve stratejiyle kampanyalarınızı üst düzeye çıkaran Google Reklam kampanyaları oluşturmada çok başarılıdır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Maliyetli hatalardan kaçınmak için Google Ads'in püf noktalarını bilen bir dijital pazarlama ajansıyla iş ortaklığı yapmak akıllıca olacaktır. Sizinle iş Ortağı olarak, hemen hemen her sektörde başarılı Google Ads kampanyaları yürütme konusunda yılların deneyimine sahibiz ve ekibimiz Google Ads konusunda ilgili sertifikalara sahiptir.

Ücretli kampanya çabalarınızın sonuçlarını görmüyorsanız ve paranızı boşa harcadığınızı hissediyorsanız, bizi arama zamanı geldi. Şirketimiz, tüm sektörlerdeki müşterilerle çalışarak, ücretli kampanyalarını yeniden başlatmalarına ve onları kâr sağlayan makinelere dönüştürmelerine yardımcı oluyor.

Hesap yapınızı düzeltiyor, anahtar kelimelerinizi değerlendiriyor ve daha iyi fırsatlar arıyoruz. İlgi çekici reklamlar tasarlıyoruz.

 
bottom of page