top of page

E-MAİL PAZARLAMA

 
envelope-4313721_1280.png

Modern bir E-posta Pazarlama sistemi, hedef kitleyi promosyon mesajları ve indirimlerle "bombardıman etmek" anlamına gelmez. Aksine, onları anlamak ve doğru zamanda doğru bilgilerle beslemek, doğru yaklaşımı kullanarak onları sadık alıcılara dönüştürmek anlamına gelir.

Dahası, çok kanallı pazarlamayı otomatikleştirmenize olanak tanıyan optimize edilmiş bir CRM sistemi düzenlemek anlamına gelir. Bu, çevrimiçi cironuzu bir yıldan kısa bir süre içinde pasif olarak% 30'a kadar artırabilir.

Etkili bir E-posta Pazarlama programının en iyi yanı, hedef kitle bilgilerinizi yalnızca site içi çevrimiçi katılımını artırmak için değil, aynı zamanda yürüttüğünüz diğer kampanyalar için (Sosyal Medya Pazarlama, Google Arama Reklamları veya çevrimdışı gibi) kullanabilmenizdir. Pazarlama yatırımlarınızdan %200'e kadar daha fazla kâr elde etmenize yardımcı olur.

Hem B2B hem de B2C / E-ticaret markalarının, şirket yapılarına ve hedeflerine göre kişiselleştirilmiş son derece etkili E-posta Pazarlama stratejileri uygulamalarına yardımcı olma konusunda uzmanız.

 

Ayrıntılı bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

laptop-5723603_1280.png
bottom of page